Şirket Genel Bakış

22.07.1981 yılında 2495 sayılı kanunla özel güvenlik kuruluşları ülkemizde yerini almaya başlamış ve 10.06.2004 tarihinde 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun yasalaşması ile birlikte; kaliteli hizmeti, profesyonel çalışmayı ilke edinerek hizmet vermeye başlamıştır. Almanya Berlin’de uzun süredir Gladio Güvenlik ve Solaris Eğitim Akademisi Şirketleri olarak hizmet vermekteyiz.

Eğitimli, bilgili, yeterli donanımlara sahip, doğruluk, ve dürüstlüğü, insancıl yaklaşımları kendine prensip edinmiş olan Yönetim Kurulu ve Çalışan Kadrosuyla Solaris Özel Güvenlik, Türkiye’mizin bütün illerinde Özel Güvenlik Hizmetini verebilecek şekilde yapılanmasını gerçekleştirmiştir. Eğitimli, bilgili, yeterli donanımlara sahip, doğruluk ve dürüstlüğü, insancıl yaklaşımları kendine prensip edinmiş olan Yönetim Kurulu ve Çalışan Kadrosuyla Solaris Özel Güvenlik, Türkiye’mizin bütün illerinde Özel Güvenlik Hizmetini verebilecek şekilde yapılanmasını gerçekleştirmiştir.

Firmamız TS EN ISO 9001 standartlarını hedefleyerek, güvenlik ve fiziki gözetim, hizmetleri gibi alanlarda modern ekipmanları kullanmak suretiyle en verimli şekilde hizmet sunmayı taahhüt eder.

Temel Değerlerimiz

Kaliteli Hizmet
İşveren firmalara kaliteli hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Profesyonel Kadro
Profesyonel ve yeterli eğitim donanımına sahip kadromuz ile 365 gün 24 saat aralıksız hizmet veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
Koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek faaliyetlerimizi bu çerçevede sürdürüyoruz.